Zenit (RUS) & Fenerbahçe (TUR)

UEFA Son 32 Maç Turu

4* Otel İki Kişilik Odada Kişi Başı 399 €

4* Otel Tek Kişilik Oda  449 €

5* Otel İki Kişilik Odada Kişi Başı 499 €

4* Otel Tek Kişilik Oda  599 €

21 Şubat 2019 Zenit Arena / Krestovskiy Stadyumu

*Maç Bileti Satışımız Yoktur. Külüp Tarafından Satışa Sunulacaktır.


Uçuş Bilgileri

✈️ Türk Havayolları

🛫 Atatürk Havalimanı

🛬 St.Petersburg Havalimanı

🕓 TK401 11:50 IST-LED 15:15

🕓 TK402 16:10 LED-IST 19:45


Konaklama Bilgileri

4* Hotel

5* Hotel


Fiyata Dahil Olan Hizmetler ✔

 • Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
 • Alan-Otel-Alan Transferi
 • Seçilen Otelde Oda&Kahvaltı Konaklama
 • Otel Stadyum Otel Transferi
 • Panaromik Şehir Turu
 • Türkçe Lokal Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler ✘

 • Rusya Vize Bedeli
 • Maç Bileti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı 15 ₺
 • Seyahat Sigortası 15 €
 • Ekstra Turlar
 • Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Kişisel Rehberlik / Asistanlık

Ekstra Turlar

Rus Gecesi Turu 65 €

Hermitaj Turu 45 €

Peter & Paul Kalesi Turu 40 €


Tur Programı

 

1.Gün İstanbul – St. Petersburg

Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 401 sefer sayılı uçuşu ile 11:50’te St.Petersburg’a hareket. 15:15’te varışımıza istinaden St.Petersburg şehir turuna başlıyoruz. Moskova’dan sonra Rusya’nın ikinci büyük kenti olan St. Petersburg, aynı zamanda çok önemli bir sanat ve bilim merkezidir. Sanayi konusunda da çok önemli bir yere sahip olan St. Petersburg, ismini yaşamın hemen her konusunda tarih sayfasına yazdırmıştır. Rus Çarı I. Petro tarafından 1703 yılında kurulan şehrin panoramik turunda göreceğimiz yerler arasında 4.5 km.lik uzunluğu ve şehrin kalbinin attığı Nevsky Caddesi, Kazan Katedrali, Avrora Gemisi, Bakanlık Binaları, Kış Sarayı ve Saray Meydanı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Rus Gecesi turuna katılabilirsiniz (65 Euro). St.Petersburg’un en güzel restoranlarından birinde akşam yemeğimiz eşliğinde muhteşem dans şovları izleme fırsatını kaçırmamalısınız. Bu tematik şov en güzel Rus gecesi. Geceleme otelimizde.

2.Gün St. Petersburg

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Hermitaj turuna katılabilirsiniz (45 Euro). Neva Nehrinin yanında bulunup Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından, Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitaj Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na da girmiştir. Inziva anlamına gelen Hermitaj Yazlık & Kışlık olmak üzere iki bölüm bulundurmaktadır. İki bölümü de göreceğimiz bu turumuzda Korkunç Ivan’dan günümüze kadar Rusya Tarihi ile ilgili birçok eseri göreceğiz. Turumuzun ardından otelinize trasnfer ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte otel lobisinde buluşma ve maçın oynanacağı Zenit Arena-Krestovskiy stadına transfer. Fenerbahçe’mize başarılar. Maç bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3.Gün St. Petersburg – İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltması havaalanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Peter & Paul Kalesi Turuna geçeceğiz (40 Eur). Petro tarafından 1700’lü yıllarda St. Petersburg’da inşa ettirilen ilk yapı görülmeye değer bir görkeme sahip. Neva Nehri üzerinde kurulan kaledeki katedral ve içerisinde bulunan Romanov Hanedanları’nın mezarları birçok turisti buraya çekiyor. Şehrin en yüksek binası olan katedralin üstündeki melek, şehrin simgesi haline gelmiş durumda. Dostoyevski, Troçki ve Lenin’in kardeşi Aleksander’ın da kaldığı ünlü kale zindanları yıllar içinde daha birçok ünlüyü ağırlamış. Tur bitiminde havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 402 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 16:10’te Istanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:45’te Istanbul’a varış. Eve hoşgeldiniz !


Fiyat Tablosu

 

Otel – Tarih


4* Oteller

✈️ Türk Havayolları ✈️

20 Şubat


İki Kişilik Odada Kişi Başı

399 €


Tek Kişilik Oda

449 €


Otel – Tarih


5* Oteller

✈️ Türk Havayolları ✈️

20 Şubat


İki Kişilik Odada Kişi Başı

499 €


Tek Kişilik Oda

599 €


Bilgilendirme

 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce hava limanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.
 • Yeşil Pasaportlu yolcuların izin kağıtlarını hazırlamaları gerekmektedir.
 • Vize almış olmanız o ülkeye kesin giriş yapabileceksiniz anlamına gelmez. Havalimanı polisleri gerekli yetkiye sahiplerdir.
 • Uçuşlar  Charter ( Özel Sefer ) olduğu için uçuş saatlerinde değişiklik olabilir.
 • MICEMUDO TRAVEL hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü‘ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK turu satın almıştır.
 • MICEMUDO TRAVEL TÜRSAB A5887 Belge numarası ile kayıtlı acentedir. Kütahya Çizelgesine tabidir ve turlarda Paket Tur Sözleşmesi geçerlidir. Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

T.C. vatandaşları için Rusya normal ve yeşil pasaporta vize istemektedir.

T.C. vatandaşı olmayanlar seyahat etmek istedikleri ülke ve/veya ülkelere girişte vize ihtiyacı olup olmadığı bilgisi için ilgili konsolosluklara başvurmaları gerekmektedir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

RUSYA VİZESİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

Seyahat dönüşünüzden itibaren en az 6 ay geçerli pasaportunuz
6 aydan eski olmayan arka fon beyaz biometrik ölçüde 2 tane fotoğraf
Nüfus cüzdan fotokopisi

Ev adresiniz :

GSM numaranız :

Çalıştığınız şirketin/ kurumun adı :

Çalıştığınız şirketin/ kurumun adresi :

İş telefonunuz :

Şirketteki göreviniz:
Kalacağınız otelin adı :
Gidiş dönüş tarihiniz :

Tur Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Bırak