ROMANTİK YOL & BAVYERA & ORTA AVRUPA
MÜNİH (2) PRAG (3) BUDAPEŞTE(2)
Pegasus havayolları tarifeli seferleri ile
Stuttgart gidiş-Budapeşte dönüş

1.Gün İstanbul – Stuttgart – Münih
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acente kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC969 tarifeli seferi ile 11.10’da Stuttgart’a hareket, yerel saat ile 13.30’da varış ve özel otobüsümüz ile Münih’e transfer, yol üstü arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Füssen&Neuschwanstein şatosu turu, (ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz için şehir dışındaki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir), Bu turumuzda Romantik Yol içindeki köy ve kasabalardan geçerek Füssen’e ulaşıyoruz. Füssen şehir turumuzda görülecek yerler arasında, Füssen şehir merkezi, Belediye Binası, dar sokakları ve şehrin diğer önemli noktalarını gördükten sonra Disneyland’ın ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu’nu geziyor ve hemen karşısında ki Hohenschwangau Şatosunu görüp resim çekme fırsatını yakalıyoruz. Turumuzun sonrasında Münih’e transfer ve geceleme otelinizde.
Ekstra Füssen & Neuschwanstein Şatosu turu: 50 Euro (Kişi Başı)

2.Gün Münih
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından panoramik Münih şehir turu, şehir turumuzda ilk önce Münih Olimpiyat Köyü, BMW binası, Karl Platz, Fraunkirche, Türk Caddesi, Belediye Binası, Marienplatz göreceğimiz yerler arasındadır, şehir turumuz sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Hallstatt & Salzburg & Hangar 7 turumuzu gerçekleştireceğiz,
Bu turumuzda Almanya ve Avusturya‘nın gölleri dağları ve muhteşem manzaraları arasından geçerek bir doğa harikası olan Hallstatt’ı görüyoruz. Unesco tarafından dünya kültür mirası listesine alınmış kasabada şehir turumuzu yürüyerek yapıyoruz, masalsı güzergâhta ilerlerken şirin kilise, şelaleler ve tuz ürünleri satılan sevimli dükkânlar önümüzü kesecek. Muhteşem dağ ve göl manzarası eşliğinde gezimizi rehberinizin vereceği serbest zaman ile bitireceğiz, serbest zaman sonrası yine Avusturya ‘nın en güzel şehirlerinden Salzburg‘a hareket ediyoruz. Avrupa’nın ortasında yer alan 150.000 nüfuslu küçük bir şehirdir. Yılda 5 milyon kişi ziyaret ettiği Salzburg’u bu kadar cazip kılan ünlü besteci Mozart’ın sadece doğduğu şehir değil ayrıca yaşayıp en güzel bestelerini yarattığı yer olmasıyla birlikte gerek görsel gerekse tarihi binaları ile görülmeye değerdir. Turumuza Unesco tarafından dünya mirası listesine eklenmiş Altstadt bölgesinde yürüyüş yaparak başlıyoruz; Gezimize panoramik olarak Mirabel Sarayının bahçelerini, Salzburg Katedrali ve Avrupa’nın en yüksek kalelerinden biri olan Salzburg Kalesini, Başkanlık Sarayını ve Mozart’ın yaşadığı evi görüyoruz, şehir turumuz sonrası verilecek serbest zamanın ardından Avusturya’nın yarış ve akrobasi takımı Redbullun dünyaca ünlü müzesi Hangar-7 ziyaret edeceğiz, bu turumuda Redbull takımının yarışlarda kullandığı formula 1 araçları, akrobasi uçakları ve 2012 yılından uzaydan dünya’ya atlayış yapan dünyaca ünlü Avusturya’lı paraşütcü ve yüksek atlamacı Felix Baumgartnerın tarihi atlayışında kullandığı özel uzay kapsülü ve kıyafetini göreceğiz. Turumuzun sonrasında Münih’e transfer ve geceleme otelinizde.
Ekstra Hallstatt & Salzburg & Hangar 7 turu: 80 Euro (Kişi Başı)

3.Gün Münih – Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag’a hareket. Yol üstünde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Nürnberg turu.
(ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz için şehir dışındaki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir), Bir Bavyera şehri olan Nürnberg; tarihsel olarak önemli bir şehirdir. II. Dünya Savaşı öncesi kalabalık Nazi mitinglerinin yapıldığı; Nürnberg Meydanı, Hitler’in ve birçok savaş suçlusunun yargılandığı ünlü Nürnberg Mahkemeleri, şehri çevreleyen tarihi surlar, St.Lorenz Katedrali, Ressam Albert Dürer’in kaldığı ev, Kaiserburg Şatosu göreceğimiz önemli yerler arasında. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası Prag yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından Prag panoramik şehir turu. Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu. Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra Nürnberg turu .: 40 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu .: 45 Euro (Kişi Başı)

4.Gün Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Bu turumuzda Çek Cumhuriyeti’nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ın Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Prag merkeze transfer. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği, yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu .: 45 Euro (Kişi Başı) Yemekli .: 60 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

5.Gün Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .: 75 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Terezin kampı & Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .: 95 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği .: 45 Euro (Kişi Başı)

6.Gün Prag- Budapeşte
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde ekstra Viyana turu
(ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz için şehir dışındaki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir), Viyana şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele Budapeşte’ye yolculuğumuza devam ediyoruz. Budapeşte’ye varışın ardından şehir turu. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Ekstra Viyana Turu .: 40 Euro(Kişi Başı)
Ekstra Çigan Gecesi .: 50 Euro (Kişi Başı)

7.Gün Budapeşte
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Budapeşte şaheserleri & Estergon & Visegrad öğle yemekli gezisine katılabilirler. Budapeşte şaheserleri turumuzda rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar burcunu, Matyas kilisesini ve budapeste resmini en iyi görebilecegiz ve cekebilecegimiz Citadella tepesine cıkacagız Ardından bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizde.
Ekstra Budapeşte şaheserleri & Estergon & Visegrad turu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)
Ekstra Budapeşte şaheserleri : 20 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 35 Euro (Kişi Başı)

8.Gün Budapeşte – İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte Budapeşte Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi PC332 ile 12.50’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 15.50’de varış ve turumuzun sonu.

 

Fiyatlara dahil olan hizmetlerimiz;
• Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile Sabiha Gökçen-Stuttgart/Budapeşte-Sabiha Gökçen uçak bileti,
• Havalimanı vergileri,
• Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama,
• Sabah kahvaltıları,
• Alan- Otel- Alan transferleri,
• Tüm şehirlerarası transferler,
• Münih-Prag-Budapeşte şehir turları,
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

Fiyatlara dahil olmayan hizmetlerimiz;
• Vize Ücreti,
• Seyahat sağlık ve vize sigortası,
• Yurtdışı Çıkış Harcı,
• Tüm otel ekstraları,
• Ekstra Turlar,
• Rehber, şöfor, lokal servis tipleri,

NOTLAR: MICEMUDO TRAVEL havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan MICEMUDO TRAVEL sorumlu tutulamaz. MICEMUDO TRAVEL gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. MICEMUDO TRAVEL, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MICEMUDO TRAVEL sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. MICEMUDO TRAVEL konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Vb = veya benzeri

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

EKSTRA TURLAR
ALMANYA & AVUSTURYA TURLAR
Füssen&Neuschwanstein şatosu turu | 50 EUR
Bu turumuzda Romantik Yol içindeki köy ve kasabalardan geçerek Füssen’e ulaşıyoruz. Füssen şehir turumuzda görülecek yerler arasında, Füssen şehir merkezi, Belediye Binası, dar sokakları ve şehrin diğer önemli noktalarını gördükten sonra Disneyland’ın ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu’nu geziyor ve hemen karşısında ki Hohenschwangau Şatosunu görüp resim çekme fırsatını yakalıyoruz

Hallstatt & Salzburg & Hangar 7 turu | 80 EUR
Bu turumuzda Almanya ve Avusturya‘nın gölleri dağları ve muhteşem manzaraları arasından geçerek bir doğa harikası olan Hallstatt’ı görüyoruz. Unesco tarafından dünya kültür mirası listesine alınmış kasabada şehir turumuzu yürüyerek yapıyoruz, masalsı güzergâhta ilerlerken şirin kilise, şelaleler ve tuz ürünleri satılan sevimli dükkânlar önümüzü kesecek. Muhteşem dağ ve göl manzarası eşliğinde gezimizi rehberinizin vereceği serbest zaman ile bitireceğiz, serbest zaman sonrası yine Avusturya ‘nın en güzel şehirlerinden Salzburg‘a hareket ediyoruz. Avrupa’nın ortasında yer alan 150.000 nüfuslu küçük bir şehirdir. Yılda 5 milyon kişi ziyaret ettiği Salzburg’u bu kadar cazip kılan ünlü besteci Mozart’ın sadece doğduğu şehir değil ayrıca yaşayıp en güzel bestelerini yarattığı yer olmasıyla birlikte gerek görsel gerekse tarihi binaları ile görülmeye değerdir. Turumuza Unesco tarafından dünya mirası listesine eklenmiş Altstadt bölgesinde yürüyüş yaparak başlıyoruz; Gezimize panoramik olarak Mirabel Sarayının bahçelerini, Salzburg Katedrali ve Avrupa’nın en yüksek kalelerinden biri olan Salzburg Kalesini, Başkanlık Sarayını ve Mozart’ın yaşadığı evi görüyoruz, şehir turumuz sonrası verilecek serbest zamanın ardından Avusturya’nın yarış ve akrobasi takımı Redbullun dünyaca ünlü müzesi Hangar 7 ziyaret edeceğiz, bu turumuda Redbull takımının yarışlarda kullandığı formula 1 araçları, akrobasi uçakları ve 2012 yılından uzaydan dünya’ya atlayış yapan dünyaca ünlü Avusturya’lı paraşütcü ve yüksek atlamayıcı Felix Baumgartnerın tarihi atlayışında kullandığı özel uzay kapsülü ve kıyafetini göreceğiz.

Nürnberg turu | 40 EUR
Bir Bavyera şehri olan Nürnberg ;tarihsel olarak önemli bir şehirdir. II. Dünya Savaşı öncesi kalabalık Nazi mitinglerinin yapıldığı; Nürnberg Meydanı, Hitler’in ve birçok savaş suçlusunun yargılandığı ünlü Nürnberg Mahkemeleri, şehri çevreleyen tarihi surlar, St.Lorenz Katedrali, Ressam Albert Dürer’in kaldığı ev, Kaiserburg Şatosu göreceğimiz önemli yerler arasında.

Viyana turu | 40 EUR
Viyana şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman.

ÇEK CUMHURİYETİ TURLAR
Vlatava Tekne Turu | 45 EUR ( Yemekli )
Vltava nehri boyunca yapılacak bu gezide, dalgasız bir ortamda, Prag şehrinin tarihi dokusu ve ışıklandırılmış büyüleyici manzarası sizleri beklemektedir. Gezimiz açık büfe yemekli, birer içecek dahil olarak verilecektir 2 saat sürmektedir.

Karlovy Vary Turu | 45 EUR ( Yemekli 60 EUR )
Çek Cumhuriyeti’nin kaplıcaları ve festivalleri ile ünlü şehri. Kentte sıcaklıkları 30 C – 70 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır.Atatürk,Karl Marx,Bethooven,Mozart gibi bir çok ünlünün dinlenmek için tercih ettiği koruma altında bulunan Karlovy Vary turumuz esnasında şehir turu yapılmakta. Alış veriş yapmak içinde çok uygun bir nokta olan bu turumuzu öncelikli görülecek yerler arasına almanızı tavsiye ederiz.

Ortaçağ Gecesi Turu | 65 EUR ( Yemekli )
Bu turumuzda sizleri Avrupa Ortaçağı’ nın en hareketli yerlerinden olan Ortaçağ Gecesine bekliyoruz. Ortaçağ’da yapılan eğlenceler ve o dönemde yenilen yemekler ve ortam eminiz ki sizin de ilginizi çekecektir. Güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları eşliğinde muhteşem Ortaçağ eğlenceleri, müthiş showlar.

Dresden ve Terezin Turu | 95 EUR- Dresden 75 EUR
Yapılacak ikili turumuzda önce 2.Dünya savaşı sırasında Nazilerin Yahudileri soykırıma tabi tutmak için kullandıkları en önemli kamplardan biri olan Terezin’i geziyoruz daha sonra Kuzeyin Floransa`si Dresdeni göreceğiz, bir guzel sanatlar sehri olup turumuz esnasinda Frauenkirche Kilisesi, Zwinger Muzesi, Semper Opera Binasi, Kraliyet Sarayi ve Elbe nehri kiyisi gorecegimiz Dresden’ i ziyaret ediyoruz. Almanya’nın bu şirin ama etkiliyeci sehrine yapacağımız turumuzu kacırmamanızı tavsiye ederiz.
MACARISTAN TURLAR
Tuna Nehri Tekne Turu | 35 EUR
Budapeşte Avrupa’nın incisi olarak tanımlanıyor. Buna inanabilmeniz için tekne turuna çıkmanız olmazsa olmazlardan biridir. Zira Tuna’nın ikiye ayırdığı kentin her iki yakasındaki güzellikleri görebilmeniz icin şehri bir de nehirden gezmeniz gerekir. Teknede kulaklıklar vasıtası ile anlatımları dinleyerek binalarin tarihleri hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Geceleri aydınlatılan binalar muhteşem bir görüntü sergilemektedir. Bir yandan size ikram edilen içkinizi içerken diğer yandan bu romantik manzaranın keyfini çıkartabileceksiniz.

Budapeşte Şaheserleri- Estergon – Visegrad – Turu | 65 EUR ( Yemekli )
Budapeşte şaheserleri turumuzda rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek kale bölgesini, balıkcılar burcunu, matyas kilisesini ve budapeste resmini en iyi görebilecegiz ve cekebilecegimiz citadella tepesine cıkacagız burdan sonra Estergom’a varışımız yaklaşık 1 saat sürecektir. Estergom Katedralini ve Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını gezecegiz, ikinci durağımız bir ortaçag kalesi olan ‘Visegrad’. Ortaçağ krallarının nufuzunun bir göstergesi olan ihtişamlı kale aynı zamanda bir av şatosudur. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alacağız. Ardından, budapeşte merkeze transfer ve serbest zaman.

Budapeşte Şaheserleri Turu | 20 EUR
Budapeşte şaheserleri turumuzda rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek kale bölgesini, balıkcılar burcunu, matyas kilisesini ve budapeste resmini en iyi görebilecegiz ve cekebilecegimiz citadella tepesine cıkacagız.

Çigan Gecesi Turu | 50 EUR ( Yemekli )
Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan olsa gerek. Bu turumuzda gideceğimiz restoranımız aynı zamanda bir şarap mahzeni olup, burada hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Unutmadan belirtelim, sizler de şovun birer parçası olabilirsiniz.

*** 0-4 YAS COCUK UCRETSİZ. 4-12 YAS ARASI COCUK %50 İNDİRİMLİDİR.
*** MİNİMUM 7 TUR ALAN MİSAFİRLERİMİZE %10 İNDİRİM YAPILACAKTIR. 9 TUR VE ÜZERİ %15 İNDİRİMLİDİR.
*** YETİŞKİNLER İÇİN KİŞİ BAŞI HAFTALIK 10 EURO LOKAL SERVİSLER, SOFOR HIZMET SERVİS BEDELİ VARDIR.
***ŞEHİR TURLARI VE ÜLKELER ARASI TRANSFERLER HARİCİNDE OTOBÜS KULLANIM HAKKI EKSTRA TUR SATIN ALAN MİSAFİRLERİMİZE AİTTİR.

Tur Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Bırak