Porto & Galatasaray

03/10/2018

22:00

Porto Galatasaray Maç Turu

Pegasus Hava Yollları Tarifeli Seferi Ile

3 Gece 4 Gün

Porto (2) & Madrid (1)

 

1.Gün: İstanbul – Madrid – Porto

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus  kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus  Hava Yollarının PC 1099 sefer sayılı uçuşu ile 09:55’de Madrid’e uçuş. Yerel saat ile 13:35’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Porto’ya transfer . Geceleme otelinizde.

 

2.Gün: Porto

Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Porto Şehir turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuzda, Görülecek yerler arasında Douro Nehri’ ne tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları, Bolsa Sarayı, Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri ile panoramik şehir turumuzu tamamlıyoruz.. Şehir Turumuzun ardından otobüslerimiz ile Stad transferi . Galatasaray’ımıza başarılar . Maçın ardından otelimize transfer . Geceleme otelinizde.

 

3.Gün: Porto – Madrid

Sabah kahvaltısının ardından Madrid’e hareket . Madrid’e varışımızın ardından Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Madrid Şehir turuna katılabilirler (35 Euro). Panoramik şehir turumuz sırasında, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır.  Geceleme otelinizde.

 

4.Gün: Madrid – İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1100 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.25’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.40’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Madrid – İstanbul (SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3* otellerdede 3 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Otel – Porto Stad – Otel Transferi
 • Madrid – Porto – Madrid arası transfer
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti (120 Euro)
 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Maç Bileti
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 


Otel – Tarih

Galatasaray Maç Turu 3* Oteller STANDART ODA 3 Gece 4 Gün Pegasus Airlines ile

2.10.2018 – 5.10.2018

İki Kişilik Odada Kişi Başı 549 €

Tek Kişilik Oda 729 €

İlave Yatak 549 €


Bilgilendirme

 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce hava limanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.
 • Yeşil Pasaportlu yolcuların izin kağıtlarını hazırlamaları gerekmektedir.
 • Vize almış olmanız o ülkeye kesin giriş yapabileceksiniz anlamına gelmez. Havalimanı polisleri gerekli yetkiye sahiplerdir.
 • Uçuşlar  Charter ( Özel Sefer ) olduğu için uçuş saatlerinde değişiklik olabilir.
 • MICEMUDO TRAVEL hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü‘ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK turu satın almıştır.
 • MICEMUDO TRAVEL TÜRSAB A5887 Belge numarası ile kayıtlı acentedir. Kütahya Çizelgesine tabidir ve turlarda Paket Tur Sözleşmesi geçerlidir. Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pasaport: Talep edilen vizenin sonlanma tarihinden en az 3 ay sonrasına kadar geçerli olmalıdır. Pasaport 10 yıldan eski olmamalı ve en az iki adet boş vize sayfası bulunmalıdır. Pasaportun kimlik bilgilerini içeren sayfasının ve varsa son 3 yıl içinde alınmış vizelerin (Schengen, ABD, İngiltere, Kanada…) fotokopisi sunulmalıdır.

Nüfus cüzdanı: T.C. vatandaşları nüfus cüzdanı ön ve arka yüz fotokopisini; yabancı uyruklu başvuru sahipleri Türkiye oturum izin belgelerinin aslını fotokopi ile birlikte ibraz etmelidirler.

Seyahat sağlık sigortası: En az 30.000 Euro teminatlı, Schengen bölgesinde geçerli seyahat sağlık sigorta poliçesi sunulmalıdır. Sigorta gidişinizden 1 gün önceyi ve dönüşünüzden 1 gün sonrasını kapsamalıdır. Adınıza düzenlenmiş seyahat sağlık sigorta poliçenizi temin etmekteyiz.

Portekiz vize başvuru formu: Portekiz vize başvuru formunun tamamı büyük harflerle, okunaklı ve İngilizce olarak doldurulmalı ve başvuru sahibi tarafından bizzat imzalanmış olmalıdır. Eksik doldurulmuş başvuru formları işleme alınmamaktadır. Aynı seyahat belgesini kullanan kişilerin ayrı ayrı form doldurması gerekmektedir.

Biyometrik Fotoğraf: 2 adet 35×45 mm biyometrik ölçülerine uygun, arka fonu beyaz, 6 aydan eski olmayan fotoğraf. Portekiz vize başvurularında arka fonu beyaz olmayan, biyometrik ölçülerde olmayan fotoğraflar kabul edilmemektedir.

Otel rezervasyonu: Talebiniz halinde otel rezervasyonunuzu yapmaktayız. Konferansın yapıldığı yerde konaklayacaksanız, bu bilgiyi teyit eden belge ibraz etmeniz istenebilir.

Banka Hesap Dökümü: Planlanan seyahat süresi için masrafları karşılayabilecek, yeterli maddi imkana sahip olduğunuzu destekler belgeleri sunmanız gerekmektedir. Son 3 aylık vadesiz banka hesap dökümü sunulmalıdır. 15 güne kadar olan seyahatler için en az 5000 TL bakiye bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Maaş Bordrosu: Maaş bordrosu son 3 aya ait, imzalı ve kaşeli halde sunulmalıdır. Belgenin asılları, belgeleri imzalayan kişinin imza sirküleri mutlaka ibraz edilmelidir.

Belirli bir maddi geliri olmayanlar (öğrenciler, ev hanımları vb.): Kendilerini maddi olarak destekleyen 1. dereceden akrabalarının sponsor olmaları halinde vize başvurusunda bulunabilirler. Portekiz vizesi başvuru sahibinin Portekiz’de kalacağı süre boyunca başka bir kişi tarafından masrafları karşılanacaksa, o kişiden imzalı dilekçe, sponsorun son üç aylık, imzalı, kaşeli banka hesap dökümü de ibraz edilmelidir. Geliri olmayan başvuru sahipleri 1. Derecen yakınları tarafından destekleneceklerine dair ıslak imzalı ve okunaklı bir dilekçe ibraz etmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak akraba derecesini kanıtlaması açısından nüfus kayıt örneğini de sunmaları gerekmektedir. Buna ek olarak, 1. dereceden yakını tarafından destekleneceklerine dair ıslak imzalı ve okunaklı bir dilekçe ibraz etmeleri gerekmektedir.  

Kişisel Kriterlere Göre Değişen Evraklar

Çalışanlar için;

Portekiz vizesi başvuru sahibi çalışansa, yaptığı iş anlaşmaları ve gelir dökümlerini de başvuru dosyasına eklemelidir.

İş yerinizden izin belgeniz, iş yerinizin belgelerini sunmanız gerekecektir (Vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, resmi sicil gazetesi fotokopisi, SGK işe giriş bildirgesi, 3 aylık SGK dökümü). Lütfen seyahat amacınıza göre ayrılan detaylı evrak listelerini inceleyiniz. İş yerinin antetli kağıdına hazırlanacak dilekçede, dilekçeyi hazırlayan şirket yetkilisinin adı, soyadı bulunmalıdır. Dilekçeyi imzalayan şirket yetkilisinin şirket imza sirküleri ile ibraz edilmelidir.

Güncel tarihli şirket evrakları (Orjinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri)

SGK işe giriş bildirgesi ve Barkodlu 4 A detaylı hizmet dökümü (e-devlet şifreniz ile temin edebilirsiniz / barkodlu olmalı)

Şirket yazısı (Şirketin antetli kağıdına Konsolosluğa hitaben yazılacak mektupta hangi tarihler arasında izinli olunacağı, seyahatin amacı ve sponsoru belirtilmeli, kaşe ve ıslak imzalı olmalı)

Şirket Sahipleri için;

Güncel tarihli şirket evrakları (Orjinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri)

Barkodlu 4B detaylı hizmet dökümü (e devlet şifrenizle temin edebilirsiniz.)

Güncel tarihli banka hesap özeti (En az 5.000 TL bakiyesi olan, son 3 ay bilgilerini içerir, kaşe, ıslak imza ve banka yetkilisinin imza sirküleriyle birlikte sunulmalı)

Nüfus cüzdanı fotokopisi ve Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Güncel adres bilgilerini içeren)

Birlikte seyahat ettiğiniz kişilerin pasaport ve geçerli Schengen vize fotokopileri

Öğrenciler için;

Öğrenci Belgesi: güncel tarihli İngilizce öğrenci belgenizi eğer herhangi bir kurumdan burs alıyorsanız, güncel tarihli, İngilizce burs beyan belgenizi ve bursunuzun yattığı hesabınızın son 3 aylık dökümünü ibraz etmeniz gerekmektedir.

Emekliler için;

Emekli olduğunuza dair belge ve emekli maaşınızın yattığı banka hesabınızın son 3 aylık dökümü,

Tur Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Bırak