Hareket Yeri / Varış Yeriİstanbul Atatürk Havalimanı

Zaporijya Havalimanı

Konaklama Detayları 4* Şehir Merkezi
Uçuş Detayları KK7861 15:00 IST-OZH 17:05

KK7860 13:30 OZH-IST 15:40

Geçerli Para BirimiGrivna(UAH) – Dolar(USD) – Euro
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
3 gece oda & kahvaltı konaklama
3 Akşam Yemeği + 1 içecek
Alan-Otel-Alan transferleri
Panoramik Şehir Turları
Türkçe Asistanlık Hizmeti
Transfer ve turlarda yerel rehberlik hizmeti
Havalimanı vergisi
GSM Hattı 4gb internet 25 dakika TR arama
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı 15 ₺
Seyahat Sigortası 15 €
Öğle yemekleri
Otel ekstraları (telefon, minibar vb. gibi)
Tüm kişisel harcamalarınız
Ekstra turlar

MICEMUDO TRAVEL hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK turu satın almıştır.

1

1. Gün:

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali AtlasGlobal Havayollarına ait kontuarın önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından  15:00 KK7861 AtlasGlobal Havayolları ile hareket. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel araçlarımız ile otelimize hareket ve otelimize yerleşme. Akşam yemeği otelimizde.Dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2

2. Gün

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilir.Akşam yemeği şehir merkezinde. Geceleme otelimizde.
3

3. Gün

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilir.Akşam yemeği şehir merkezinde. Geceleme otelimizde.
4

4. Gün

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Özel araçlarımız ile havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra 13:30 KK7860 AtlasGlobal Havayolları ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve Turumuzun sonu.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tur Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Bırak